Kalendarz

wrzesień 2021
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Realizowane projekty

instaling_logo_male

Zabawa andrzejkowa

DSC_0886.JPG 24 listopada odbyła się w naszej szkole zabawa andrzejkowa. Jej organizatorami była klasa II gimnazjum.

Najpierw w imprezie wzięli udział uczniowie klas I – IV szkoły podstawowej. Czekały na nich zabawy przygotowane i prowadzone przez Wiktorię Kluk oraz Weronikę Wnęk. Nagrodą był słodki upominek. Można było sobie też powróżyć – pojawiła się zabawa z butami, lanie wosku czy lizaki z dobrą wróżbą. Na zebranych czekały również różne smaczne przekąski (m.in. frytki, tosty, gofry, popcorn i wata cukrowa). Wielkim zainteresowaniem cieszyła się kawiarenka przygotowana przez gimnazjalistów w salce obok biblioteki, gdzie można był zamówić herbatę lub kawę cappuccino, zjeść ciasto, usiąść i porozmawiać, a do tego odpowiedni nastrój i wystrój zachęcał do odwiedzin. Chwilami w kawiarence było więcej osób niż na parkiecie.

Od godziny 16.00 bawili się uczniowie klas V – VI i I – III gimnazjum. Początkowo większość z nich przesiadywała w kawiarence, dopiero w drugiej części zabawa przeniosła się na parkiet. Zdaniem uczniów dyskoteka była udana, wszyscy dobrze się bawili, również organizatorzy byli zadowoleni z przygotowanej imprezy.

                Jedyne, co się nie udało, to przybycie zaproszonych gimnazjalistów z Lubatówki. Nie miał im kto w tym dniu zapewnić opieki, więc nie mogli do nas przyjechać. Mamy nadzieję, że dotrzymają słowa i uda nam się spotkać w karnawale. Liczymy na dobrą zabawę!

K. Szuba

Share

Comments are closed.