Kalendarz

Marzec 2019
P W Ś C P S N
« Lut    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Realizowane projekty

instaling_logo_male

Być kobietą, być kobietą…

Dnia 08.03.2018 r. w Szkole Podstawowej w Równem odbyła się akademia z okazji Dnia Kobiet, którą  przygotowali uczniowie kl. IV a pod opieką wychowawczyni Edyty Szczurek . W oficjalnej części uroczystości czwartoklasiści złożyli wszystkim Paniom życzenia. Następnie zaprezentowane zostały wiersze wyrażające szacunek i wdzięczność kobietom za ich codzienny trud i poświęcenie.

W dalszej części programu artystycznego uczniowie przedstawili w scenerii raju scenkę kabaretową , którą świetnie odegrali :Nikola Patla jako Ewa i Michał Patla w roli Adama. Aktorzy w naturalny i zabawny sposób kierowali do siebie uszczypliwe uwagi, starając się wyeksponować lenistwo Adama  oraz wszechstronną wiedzę i zaradność Ewy. Scenkę uatrakcyjniły piosenki wykonane przez uczennice kl. IV a , kl. IV b i kl. VI przy akompaniamencie pana Krzysztofa Zajdla.

Następnie zaprezentowane zostały skecze o kobietach, a podsumowaniem była puenta, że bez kobiet nudno byłoby na świecie. Na zakończenie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli  Paniom życzenia i wręczyli kwiaty.

Więcej zdjęć >>

 

                                                                                           Edyta Szczurek

Share

Comments are closed.