Kalendarz

Lipiec 2021
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Realizowane projekty

instaling_logo_male

Oferta ubezpieczenia dzieci w ramach NNW wyłoniona w drodze przetargu na zlecenie Gminy Dukla

Przesyłam Państwu ofertę na ubezpieczenie dzieci w ramach NNW wyłonioną w drodze przetargu na zlecenie gminy Dukla wraz z OWU i szczegółowymi tabelami uszczerbków na zdrowiu.

Ze swojej strony jestem przekonany, iż oferta wyłoniona za naszym pośrednictwem jest dla dzieci w Pani szkole zdecydowanie najlepsza. Zawiera ona najszerszy zakres ubezpieczenia oraz zdecydowanie najwyższą sumę gwarancyjną na rynku. Do tego wyłonienie ubezpieczyciela dla szkół w Pani gminie jako jedyne spełnia wymogi Prawa Zamówień Publicznych. Dodatkowym atutem będzie nasza bezpłatna obsługa i pomoc jako kancelarii brokerskiej mająca na celu zdjęcie z Państwa dodatkowych obowiązków związanych z kwestią ubezpieczeń w szkole. Pozwoliłem sobie załączyć również referencję ze szkół, które współpracują już z nami kolejny rok, gdyż najlepszą reklamą są placówki oświatowe, które nam zaufały i są z tej współpracy zadowolone.

Liczę na rekomendację i przyjęcie naszej oferty, a w okresie wakacyjnym, aby na terenie Pani szkoły dzieci nie zaznały konieczności korzystania z ubezpieczenia przez cały rok szkolny

 

W razie pytań jestem do Pani pełnej dyspozycji.

Z wyrazami szacunku

Marcin Szyda

Doradca Klienta

e-mail :m.szyda@suprabrokers.pl

tel. kom.: 48 785 833 806

Oferta dla Gminy Dukla

Dokument zawierający informacje o produkcie ubezpieczeniowym

Oferta Ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków

Tabela norm uszczerbku na zdrowiu

Share

Comments are closed.