Kalendarz

Lipiec 2021
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Realizowane projekty

instaling_logo_male

Charytatywna dyskoteka dla Olusia

25 października 2018 r. w naszej szkole odbyła się dyskoteka charytatywna, zorganizowana przez uczniów klasy III gimnazjum pod opieką p. Katarzyny Kołodziej. Organizatorzy połączyli przyjemne z pożytecznym i pozyskane z dyskoteki fundusze, czyli 864,61 zł przekazali na leczenie chorej nóżki Olusia.

Aleksander to 15 miesięczny CHŁOPIEC JEDEN NA MILION. Cudowny i wyjątkowy! Niestety cierpi na bardzo rzadką chorobę Tibal hemimelia, co oznacza końsko-szpotawą stopę oraz brak kości piszczelowej i stawu skokowego – aby uratować nogę Olusia przed amputacją potrzeba aż 1,5mln zł.

Nasi gimnazjaliści wykazali się wielkim zaangażowaniem, pomysłowością, pracowitością i WIELKIM sercem. Samodzielnie przygotowane przez nich smakołyki, czyli: ciasta, galaretki, gofry, frytki, tosty, wata cukrowa i popcorn zostały szybko wykupione przez uczestników zabawy, a sama dyskoteka była bardzo udana, dzięki profesjonalnemu podejściu naszych szkolnych DJ-ów.

Po zakończonej dyskotece uczniowie byli pełni pozytywnych wrażeń i dobrych emocji, gdyż nie tylko świetnie się bawili, ale przede wszystkim mogli pomóc komuś potrzebującemu. Zabawa odbywała się pod opieką wszystkich wychowawców z naszej szkoły.

 

Naszych czytelników również prosimy o pomoc!

https://www.siepomaga.pl

 

Olusia możecie poznać odwiedzając stronę: https://www.facebook.com

Share

Comments are closed.