Kalendarz

Lipiec 2019
P W Ś C P S N
« Cze    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Realizowane projekty

instaling_logo_male

„Moja Babcia i mój Dziadek to wspaniali są dziadkowie…”

„Pędzą wnuki ulicami z ogromnymi laurkami.
Te laurki pełne kwiatków są dla wszystkich babć i dziadków.
A dziadkowie wraz z babciami już czekają przed domami.
Przez lornetki patrzą w dal  wystrojeni jak na bal.”

 

 22 stycznia 2019r. w sali  Domu Ludowego w Równem  odbyła się środowiskowa  uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Licznie przybyli Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuki i wnuczki w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych. Zaproszonych gości powitała dyrektor szkoły Pani Katarzyna Reczkowska –Buryła. W imieniu uczniów zebranych dziadków powitali Martyna Dołęgowska i Franciszek Topolski. Dzieci kl. 0-III pod czujnym okiem wychowawczyń: Pani Jolanty Pasterkiewicz, Pani Marzeny Rygiel, Pani Doroty Dołęgowskiej, Pani Marii Szczepanik, Pani Krystyny Wdowiarz, przygotowały  na ten dzień program artystyczny. Każda klasa zaprezentowała osobny występ: były piosenki, tańce, skecz, inscenizacja wiersza „Rzepka”. Na koniec wszyscy chłopcy kl. I-III wykonali taniec do piosenki „Wymarzona”. Dziewczynki kl. I-III zaprezentowały się w zbiorowym  tańcu hiszpańskim . Wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi a ich występy nagradzane były gromkimi brawami. Po występie wnuki wręczyły babciom i dziadkom upominki.

D. Dołęgowska

Share

Comments are closed.