Kalendarz

Lipiec 2019
P W Ś C P S N
« Cze    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Realizowane projekty

instaling_logo_male

Teatr po angielsku

Uczniowie klasy Va i Vb uczęszczają na kółko teatralno – filmowe z języka angielskiego. Do tej pory przygotowali i nagrali dwie bajki pod okiem p. Beaty Bek, „Snow White and the Seven Dwarfs” oraz  „Cinderella”.

Zabawa w teatr i kręcenie filmów daje im dużo zadowolenia i satysfakcji. Poprzez odgrywanie różnych ról ćwiczą swoje sprawności językowe, wzbogacają słownictwo, opanowują prawidłową wymowę i intonację. Teatr a języku obcym ma również duże wartości wychowawcze. Uczniowie uczą się samodyscypliny, współpracy w grupie, nabierają pewności siebie i wiary we własne siły, rozwijają swoją wyobraźnię i wrażliwość. Dzięki inscenizacji łatwiej mogą dostrzec swoje postępy w nauce, co wzmacnia ich motywację do dalszej pracy.

DKliknijziękuję uczniom za duże zaangażowanie, za pomysłowość i ogromne poczucie humoru w kreowaniu bajkowych postaci. Gratuluję postępów w nauce języka angielskiego i zachęcam do dalszej współpracy.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z planu filmowego. Na stronie szkoły pojawią się wkrótce także nasze filmy.

                                                           Opiekun językowego koła teatralno-filmowego

Beata Bek

Kliknij

Share

Comments are closed.