Kalendarz

Lipiec 2019
P W Ś C P S N
« Cze    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Realizowane projekty

instaling_logo_male

Świetlicowy konkurs

Po powrocie z zimowych ferii dzieci przebywające na świetlicy szkolnej nie próżnowały. Przez ponad miesiąc aktywnie brały udział w świetlicowym konkursie kolorowania, pięknie dekorując naszą salę kolorowankami postaci z ulubionych bajek. Wyłonienie zwycięzców było niezwykle trudne, bowiem zarówno starsze, jak i najmłodsze dzieci bardzo się starały i wykazywały ogromne zaangażowanie. Za to właśnie zaangażowanie i włożony trud  równorzędnie nagrodzono aż dwanaście osób.

 

Nagrody otrzymali:

 • Mateusz Albrycht kl. 0 a
 • Alicja Bogaczyk  kl. 0 b
 • Marcin Kasprzyk kl. 0 b
 • Karol Karamus kl. 0 b
 • Oliwier Szydło kl. 0 b
 • Weronika Szydło kl. I
 • Kacper Wazowicz kl. I
 • Milena Bogaczyk kl. II
 • Anna Fara kl. II
 • Karolina Kasprzyk kl. II
 • Szymon Wazowicz kl. III
 • Sebastian Kochan kl. III

Nagrodzeni uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców. Gratulujemy nagrodzonym uczniom i zapraszamy wszystkie przebywające dzieci na świetlicy do kolejnych konkursów.

 

Justyna Skubisz

Anna Marcinek

Share

Comments are closed.