Kalendarz

Styczeń 2020
P W Ś C P S N
« Gru    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Realizowane projekty

instaling_logo_male

IV Gminny Obcojęzyczny Konkurs Ortograficzny rozstrzygnięty!

W IV Gminnym Obcojęzycznym Konkursie Ortograficznym, jaki zorganizowali  w dniu 17 maja 2019 r. nauczyciele j. obcych Szkoły Podstawowej w Równem, wzięło udział 25 uczniów, którzy reprezentowali Szkołę Podstawową w Głojscach, Iwli, Łękach Dukielskich, Dukli, Jasionce, Tylawie oraz w Równem. Młodzież miała za zadanie rozwiązać testy z j. angielskiego oraz j. niemieckiego, które sprawdzały umiejętności poprawnej pisowni  nauczanych języków obcych. Po podsumowaniu punktów z obu części, wyłoniono zwycięzców konkursu. W tym samym dniu nastąpiło również uroczyste rozdanie dyplomów i nagród, które wręczył zastępca burmistrza Dukli pan Łukasz Piróg oraz dyrektor szkoły w Równem pani Katarzyna Reczkowska-Buryła. Zwycięzcom gratulujemy, opiekunom dziękujemy za przygotowanie uczniów i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji w przyszłym roku.

 

 

I miejsce: Kacper Kania – SP Równe

II miejsce: Paweł Gumienny – SP Iwla

III miejsce: Milena Buczyńska – SP Łęki Dukielskie

IV miejsce: Dominik Pulnar – SP Równe

Wyróżnienie:  Ewelina Szczurek – SP Jasionka

                        Aurelia Gierlicka – SP Łęki Dukielskie

                        Jagoda Wasiak – SP Łęki Dukielskie

                        Mikołaj Borek  – SP Równe

 

 

 

 

                                                                                                            nauczyciele j. obcych:

   B.Bek, J.Skubisz, B.Klecha

Share

Comments are closed.