Kalendarz

Lipiec 2020
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Realizowane projekty

instaling_logo_male

Koniec roku szkolnego w świetlicy!

Zbliżający się koniec roku szkolnego to czas podsumowań nie tylko wysiłków włożonych w naukę, ale także zachowania i wypełniania obowiązków. Również nie można o nich zapominać na świetlicy szkolnej. Uczniowie, którzy przebywając na niej, rzetelnie wypełniali swoje obowiązki, zawsze chętnie pomagali innym, słuchali wychowawców, sprzątali po sobie zabawki, byli nagradzani przez cały rok odznakami za swoje wzorowe zachowanie. Początkiem czerwca dokonaliśmy całorocznego podsumowania zachowań wszystkich dzieci uczęszczających na świetlicę szkolną i nagrodziliśmy tych, którzy swoim zachowaniem szczególnie dawali dobry przykład oraz także tych, którzy włożyli największy trud w pozytywną zmianę swojego zachowania.

Wśród nagrodzonych dzieci byli:

Rafał Szczepanik – kl. 0a

– Alicja Bogaczyk – kl. 0b

– Patryk Zając – kl. 0b

– Gabriela Albrycht – kl. I

– Weronika Szydło – kl. I

– Milena Bogaczyk – kl. II

– Klaudia Szczepanik – kl. II.

Wszystkim nagrodzonym osobom gratulujemy, a pozostałym uczestnikom zajęć świetlicowych życzymy, by w przyszłym roku szkolnym ich postawa również zasługiwała na wyróżnienie.

wychowawcy świetlicy

Share

Comments are closed.