Kalendarz

wrzesień 2021
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Realizowane projekty

instaling_logo_male

Mikołajki w kinie

Podobnie jak w roku ubiegłym, w ramach klasowych mikołajek uczniowie klasy V, VIa i VIb wraz ze swoimi wychowawczyniami: panią Ewą Wszołek, Edytą Szczurek i Katarzyną Szubą udali się do kina Helios w Krośnie.

Uczniowie obejrzeli tam film „Kickbokerka”. Główną bohaterką jest dwunastolatka, która zmaga się z licznymi problemami – jej rodzice wiecznie się kłócą, a młodszy brat jest chory i musi się nim opiekować. Gdy przeprowadza się z mamą i bratem do małego mieszkania, spotyka sąsiadkę, która trenuje kickboxing. Zafascynowana tym sportem, postanawia sama spróbować swoich sił i zaczyna trenować. Poznaje tajniki walki, ale przede wszystkim musi nauczyć się panować nad swoimi emocjami, co nie przychodzi jej łatwo.

Film spodobał się młodym widzom, bohaterowie byli ich równolatkami, stąd lepszy odbiór przedstawionej historii. Pojawiały się momenty śmieszne, ale nie zabrakło również tych wzruszających. Jesteśmy przekonani, że mikołajki w kinie są dobrym sposobem na integrację klasy, a także miłym sposobem na spędzenie wspólnego czasu. Mamy nadzieję, że nadal będziemy kontynuować tę mikołajkowo-kinową tradycję.

Katarzyna Szuba

Share

Comments are closed.