Kalendarz

Listopad 2020
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Realizowane projekty

instaling_logo_male

Szkolny, Gminny i Międzynarodowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

W szkolnym konkursie szopek zgłoszono  28 prac indywidualnych,zbiorowych.11 grudnia 2019r.jury w składzie: Pani Dyrektor Katarzyna Reczkowska-Buryła, Pani Katarzyna Kołodziej, Pani Jolanta Pasterkiewicz, Pani Barbara Klecha oraz Pani Edyta Bałon wyróżniło 10 prac. Nagrody otrzymali:

  1. Kandefer Wiktor kl. IV
  2. Podlaszczak Roksana, Drobek Kornelia, Turek Kamil kl. IV
  3. Klecha Bartłomiej kl. V
  4. Jastrzębska Anna,Markuszka Sara,Stanisławczyk Gabriela kl. VI a
  5. Albrycht Marcelina ,Patla Nikola kl. VI a
  6. Matusik Diana kl. VI b
  7. Bałon Emilia , Uliaszyk Julia kl. VI b
  8. Szydło Martyna,Kargul Oliwia,Uliaszyk Sonia kl. VI b
  9. Dołęgowska Martyna kl. VII
  10. Michalak Sara,Fara Natalia kl. VII

Do 18 grudnia 2019r. lajkowano zdjęcie z najpiękniejszą szopką na facebookowej stronie szkoły, Najwięcej lajków otrzymała praca  Sary Michalak, Natalii Fary z kl. VII.

W dniu 20 grudnia 2019r. na uroczystości szkolnych Jasełek wręczono dyplomy i nagrody wyróżnionym uczniom oraz nagrody pocieszenia wszystkim uczestnikom konkursu.

Dziękuję wszystkim uczestnikom konkursu za przepiękne, pomysłowe, ciekawe prace oraz sponsorom nagród czyli Radzie Rodziców, Pani Ewie Wszołek opiekunowi sklepiku szkolnego, Pani Jolancie Pasterkiewicz opiekunowi SKO.

Wyniki Gminnego Konkursu na Najpiękniejsza Szopkę Bożonarodzeniową i Stroik Świąteczny 2019r.

Wszystkie,28 prace szkolnego konkursu szopek wzięły udział w Gminnym Konkursie na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową i Stroik Świąteczny 2019.  12 grudnia  w Transgranicznym Centrum Wymiany Kulturalnej  zebrała się komisja w składzie: Maria Fornal, Barbara Marchewka, Izabela Jakubczyk i Norbert Uliasz aby ocenić prace dostarczona na XIII Gminny Konkurs na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową oraz Stoik Świąteczny. Z ponad 150 jury wyłoniło najpiękniejsze 34 prace. Wśród wyróżnionych  prac znalazła się praca Martyny Dołęgowskiej, Szymona Lenia oraz w kategorii stroik praca zbiorowa kl. II.

Międzynarodowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

Wśród 9 nagrodzonych szopek  z Gminy Dukla w Międzynarodowym Konkursie Szopek znalazła się praca Martyny Dołęgowskiej . Finał konkursu i wręczenie nagród odbył się w Muzeum Historycznym – Pałac w Dukli 8 stycznia 2020r.

D. Dołęgowska

Share

Comments are closed.