Kalendarz

Listopad 2020
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Realizowane projekty

instaling_logo_male

Konkurs „Mistrza Insta.Lingu” z Języków Obcych

Insta.Ling to strona WWW do skutecznej nauki słówek. Obecnie Insta.Ling wspiera naukę języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i ortografii polskiej. Program Insta.Ling dla szkół daje nauczycielowi, uczniom i rodzicom bezpłatny dostęp do Insta.Ling w ramach programu szkolnego. Nauczyciel po zarejestrowaniu szkoły i klasy w programie, tworzy konta dla swoich uczniów oraz określa listę słówek z jakimi uczeń ma przez kolejny miesiąc pracować. Uczeń uczy się poprzez quiz, w którym dopasowuje słówka do zdania wyświetlonego na ekranie. Program zbiera szczegółowe informacje na temat prawidłowych odpowiedzi i błędów związanych z każdym słówkiem i dostosowuje poziom trudności indywidualnie do każdego ucznia. Uczniowie, mobilizowani do codziennej pracy na słówkach, ściśle określonych przez nauczyciela, szybciej i skuteczniej opanowują zadany materiał. Aby podsumować pracę uczniów w  pierwszym półroczu na platformie, nauczyciele języków obcych jak co roku zorganizowali konkurs „Mistrza Instalingu”. Uczniowie klasy VII i VIII pisali jednocześnie testy z j. angielskiego i j. niemieckiego, które wyłoniły następujących  zwycięzców.

I miejsce: Martyna Dołęgowska kl. VII i Franciszek Topolski kl. VII

II miejsce: Roksana Szczurek kl. VII

III miejsce: Katarzyna Olbrycht kl. VIII

IV miejsce: Martyna Szyszlak kl. VIII

Swoich sił spróbowali także uczniowie klas V, VIa i VIb. Oni pisali test tylko z języka angielskiego. Wyniki, jakie osiągnęli, przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Dziesięć osób uzyskało maksymalną liczbę punktów. To dowód na to, że systematyczna nauka słówek z programem Insta.Ling, daje wspaniałe rezultaty. Oto najlepsi uczniowie:

I miejsce: Maja Kucza kl. V,  Jakub Bogacz kl. VIa, Nikola Patla kl. VIa, Anna Jastrzębska kl. VIa, Kacper Długosz kl. VIa, Gabriela Stanisławczyk kl. VIa, Klaudia Stanisławczyk kl. VIa, Anna Kłap kl. VIb, Paulina Bałon kl. VIb, Emilia Bałon kl. VIb

II miejsce: Oliwia Gniady kl. VIb

III miejsce: Wiktor Kochan kl. VIb, Szymon Leń kl. VIa, Michał Patla kl. VIa

 

Gratulujemy!

Justyna Skubisz i Beata Bek

Share

Comments are closed.