Kalendarz

Listopad 2020
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Realizowane projekty

instaling_logo_male

Wyróżnienie dla Szkoły Podstawowej w Równem!

 

Projekt „Ze słowem mi do twarzy” realizowany w ramach programu Erasmus+ przez Szkołę Podstawową w Równem latach 2017-2019 odniósł duży sukces.

Nasze sprawozdanie z realizacji projektu zostało wysoko ocenione, a projekt przez nas realizowany uznano za wyróżniający się wysoką jakością podczas oceny raportów końcowych. Narodowa Agencja Programu Erasmus+ w Warszawie uhonorowała nasze zaangażowanie w pracę projektową i zaprosiła opiekunów projektu p. Barbarę Klecha i p. Beatę Bek na szkolenie pt.” Podziel się sukcesem programu Erasmus+”, które odbyło się w Warszawie w dniach 5-6 lutego 2020. Na ręce pań wręczono wyróżnienie dla Szkoły Podstawowej w Równem za realizacje i upowszechnianie projektu „Ze słowem mi do twarzy” w programie Erasmus+ Edukacja Szkolna Akcja 2 Partnerstwa Strategiczne. Takie wyróżnienie otrzymały 33 szkoły w Polsce.

Dziękujemy wszystkim uczniom biorącym udział w projekcie Erasmus+ za duży wkład pracy włożony w realizację zadań projektowych, za pomysłowość, za zaangażowanie oraz godne reprezentowanie naszej szkoły podczas wyjazdów zagranicznych. Dziękujemy nauczycielom, pracownikom obsługi i rodzicom, którzy pomogli w przygotowaniu spotkania projektowego w  naszej szkole oraz rodzinom, które przyjęły do swoich domów zagranicznych gości. Podziękowania składamy również księgowej Gminy Dukla  Pani Beacie Wojtowicz oraz Pani Dyrektor Katarzynie Reczkowskiej-Buryła za pomoc i wsparcie w realizacji projektu.

To nasz wspólny sukces!

                                      Opiekunowie projektu Barbara Klecha i Beata Bek

Share

Comments are closed.