Kalendarz

Listopad 2020
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Realizowane projekty

instaling_logo_male

Szkolny konkurs kolęd i pastorałek

18 grudnia 2019r. po raz kolejny odbył się w naszej szkole „Szkolny konkurs kolęd i pastorałek”. W konkursie tym wzięło udział 20 uczestników prezentujących swoje talenty solo  lub w duetach,w 4 kategoriach wiekowych. W I kategorii wystąpiły – oddziały przedszkolne, w II – dzieci z klas I – III, w III – uczniowie klas IV – VI, a w ostatniej soliści z klas VII – VIII.

W trakcie konkursu jury wyodrębniło jeszcze dodatkową kategorię „Odkrycie roku 2019”dla 2 uczestniczek, które wystąpiły w tym konkursie po raz pierwszy i wyjątkowo pięknie.

Uczestnicy, którzy nie uzyskali znaczącego miejsca otrzymali dyplomy za udział oraz słodkie nagrody pocieszenia.

Nagrodę w kategorii  „Odkrycie roku 2019” otrzymały siostry Sonia i Julia Uliaszyk. Wśród przedszkolaków I miejsce zdobył Mateusz Albrycht, zaś II miejsce wyśpiewali w duecie Patryk Zając i Rafał Szczepanik. W kategorii II – I miejsce otrzymały 2 solistki : Gabriela Albrycht i Julia Kłap, II miejsce Alicja Bogaczyk, a III Kacper Kandefer i Kevin Patla. W kategorii III – dwa I miejsca zdobyły: Marcelina Albrycht i Emilia Bałon, II miejsce Nikola Patla, a III uzyskała Anna Jastrzębska. W ostatniej kategorii I miejsce zdobyła Zuzanna Szczurek, II miejsce Franciszek Topolski, a III – Martyna Kułak i Katarzyna Olbrycht.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratuluję i zapraszam do udziału w przyszłym roku.

Bardzo dziękuję p. Krzysztofowi Zajdlowi oraz wszystkim wychowawcom za przygotowanie     i dopingowanie uczestników oraz p. Beacie Bek za piękną dekorację.

Nagrody ufundowała SKO „Skarbuś”oraz Rada Rodziców.

                                                                                                                     Jolanta Pasterkiewicz

Share

Comments are closed.