Kalendarz

Czerwiec 2021
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Realizowane projekty

instaling_logo_male

Bezpieczne Wakacje 2011

DSC09995_1.JPG Dnia 9 grudnia 2011 roku w Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie uczniowie ZSP w Równem – Dorota Penar, Justyna Bek oraz absolwent gimnazjum – Marcin Bogacz odebrali nagrody za nakręcenie najlepszego w województwie profilaktycznego spotu filmowego „Bezpieczne Wakacje 2011”.

Najlepsze prace jury wyłoniło już w połowie listopada, 9 grudnia natomiast laureaci konkursu wraz ze swoimi opiekunami pojawili się w Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie. Wspólnie obejrzeli nagrodzone prace i najlepsze spoty filmowe. Zwycięzcy odebrali też nagrody i okolicznościowe dyplomy, które wręczyli im: Jacek Wojtas – Podkarpacki Kurator Oświaty, inspektor Andrzej Sabik – Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie, Jan Krawiec z Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Rzeszowie, Piotr Kluz – Naczelnik Wydziału Prewencji KWP w Rzeszowie oraz Teresa Krzeszowiak – Kierownik Wydziału Oświaty i Promocji Zdrowia Wojewódzkiej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Rzeszowie.

Uczniowie z Równego swój spot filmowy kręcili w czasie wakacji pod opieką pań Beaty Bek oraz Anety Cyran. Zdjęcia powstawały główne w Cergowej. Praca włożona w ten projekt opłaciła się, gdyż jako laureaci konkursu nasi wychowankowie otrzymali aparaty cyfrowe, a przede wszystkim dowiedzieli się jak należy zachowywać się podczas letniego wypoczynku, aby nie zagrażać sobie i innym.

 

Share

Comments are closed.