Kalendarz

Lipiec 2021
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Realizowane projekty

instaling_logo_male

1 procent dla mojej szkoły

Drodzy Rodzice oraz Sympatycy

Zespołu Szkół Publicznych w Równem

Dyrektor szkoły oraz Grono pedagogiczne ZSP w Równem zapraszają do udziału w „Akcji 1% dla mojej szkoły”. Wykorzystując mechanizm przekazywania 1% podatku na rzecz naszej szkoły możecie państwo wesprzeć finansowo szkołę swojego dziecka. Wystarczy tylko prawidłowo uzupełnić roczne rozliczenie PIT a Urząd Skarbowy sam prześle pieniądze. Dla szkoły jest to niecodzienna możliwość pozyskania pieniędzy, które zostaną wykorzystane na pomoce naukowe, wyjazdy na basen, wycieczki i różne zajęcia pozalekcyjne. Nie trzeba nic wpłacać! Wystarczy tylko zdecydować gdzie ma trafić 1% Waszego podatku (Waszej rodziny, przyjaciół). Jeżeli nie podejmiecie tej decyzji, o pieniądzach będą decydować inni! Wskażcie w rocznym rozliczeniu PIT gdzie ma trafić Wasz 1% podatku. Macie do tego prawo!

Wystarczy w deklaracji PIT wpisać nazwę organizacji, podać jej numer KRS i podać 1% podatku. To wszystko – żadnych dodatkowych dokumentów, procedur ani czekania. Urząd Skarbowy zajmuje się resztą sam.

  W załączniku podajemy wzór jak wypełnić PIT w tym roku

Więcej informacji oraz darmowy program umożliwiający wypełnienie PITa znajdą Państwo na stronie Przyjazna Szkoła

Share

Comments are closed.